eprocurementtv logo

Osobnosti TV

Garaj Michal

Nabídka práce ve veřejných zakázkách jej zastihla na cestě do Španělska, odkud Michal Garaj zamířil na konkurz na Úrad pre verejné obstarávanie (ÚVO).

Hirsch Jan

Jan sbírá zkušenosti z mezinárodního nákupu a logistiky již od roku 1995.

Hradecký Michal

Michal vystudoval obor Nákup a Logistika na Robert Gordon University ve skotském Aberdeenu. Po studiích se vrátil do České republiky, kde začal pracovat v nákupu.

Kaplan Milan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku.

Kaplanová Kristina

Až na několik let, které pracovně strávila v zahraničí, patří mezi kmenové zaměstnance společnosti PROEBIZ. Od roku 2000 se podílela na implementaci tendrovacího nástroje TENDERBOX PROEBIZ do prvních výrobních společností a institucí na slovenském trhu.

Kazík Petr

Věnuje se manažerské, pedagogické a lektorské činnosti. Přestože vystudoval ekonomii a půlku svého profesního života vykonával různé manažerské funkce v oblasti obchodu, marketingu a TOP managementu.

Knob Miroslav

Ve veřejných zakázkách si člověk pořádně „zaprávničí“, říká Miroslav Knob, který právnické vzdělání nejprve pět let rozvíjel na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

Kulbiński Andrzej

Legendární trenér rozsáhlé eAukční platformy PROEBIZ byl u počátků elektronizace nákupních negociačních procesů. Z pozice specialisty na dynamické porovnávání nabídek řešil v posledních 15 letech tisíce eAukcí.

Olejník Miloš

Nákupní specialista s více než dvacetiletou praxí v nadnárodních firmách jako Ikea, innogy, Makro, nebo Amazon, kde zastával strategické vedoucí posty a získal zkušenosti s nákupem v celé jeho komplexitě.

Pytlíček Zdeněk

Možná trochu překvapí, že doménou práce Zdeňka Pytlíčka, který si prošel pozicemi od nákupčího až po stratéga, jsou veškeré nákupní činnosti, při kterých se "nenakupuje".

Róžański Jiří

Zkušený nákupní manažer s více než 15 lety praxe na různých pozicích v Procurementu, se zkušenostmi v oblasti služeb, výrobních i obchodních odvětví.

Rzymowski Jakub

Jakub je vystudovaný právník, který se věnuje evropskému právu kolem nových technologií už od začátku tohoto milénia.

Šarmír Branislav

Absolvent Fakulty podnikového manažmentu na Ekonomickej univerzite v Bratislave. V priebehu svojej profesnej dráhy pôsobil v oblasti marketingu a starostlivosti o zákazníkov v telekomunikačnom, bankovom a IT sektore.

Šuláková Ivana

V prostředí masových médiích pracuje už přes 30 let. Má za sebou zkušenosti z novin, televize i rozhlasu.

Turčanová Marcela

Marcela je CEO a spoluzakladatelkou konzultační společnosti APUEN AKADÉMIA s.r.o. a viceprezidentkou OZ APUeN SK založeného na podporu elektronizace nákupů.

Váňa Jakub

Veřejným zakázkám se začal věnovat již v rámci praxe při studiu právnické fakulty a tento obor ho okamžitě oslovil, i když z velké části díky skvělým kolegyním a kolegům na krajském úřadě Jihomoravského kraje.

Wiederman Martin

Jako zkušený matador, který se v oblasti nákupu a řízení pohyboval ve společnostech Magneton Kroměříž, ŽDB Viadrus, Vítkovice a Legios, tvrdí, že nákupní realita bývá někdy absurdní.

Witoszová Marta

Swoje doświadczenie zawodowe budowała przez kilkanaście lat w międzynarodowym środowisku, w różnych krajach.