eprocurementtv logo

Delina Radoslav

Expert v oblasti využívání umělé intelegence na zpracování velkých dat.

Zobrazit více »

Duchoň Vladimír

Aktivně se věnuje metodice a edukaci pracovníků nemocnic v oblasti zadávání veřejných zakázek. V současné době zastává funkci vedoucího oddělení veřejných zakázek ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové.

Zobrazit více »

Dufala Martin

Od roku 2019 působí jako vedoucí Oddělení centrálního řízení zakázek Univerzity Komenského v Bratislavě, která je největší univerzitou na Slovensku.

Zobrazit více »

Farníková Kateřina

Spoluzakladatelka společnosti UGO, která prorazila díky čerstvým šťávám a konceptu zdravého stravovaní (kterou později koupila Kofola ČeskoSlovensko). Zároveň je lektorka a překladatelka anglického jazyka.

Zobrazit více »

Garaj Michal

Nabídka práce ve veřejných zakázkách jej zastihla na cestě do Španělska, odkud Michal Garaj zamířil na konkurz na Úrad pre verejné obstarávanie (ÚVO).

Zobrazit více »

Gregová Barbora

Od roku 2020 je správcem systému Marquet firmy PROEBIZ na Univerzitě Komenského v Bratislavě.

Zobrazit více »

Havlová Adéla

Advokátka se specializací na právo veřejných investic a veřejných zakázek.

Zobrazit více »

Higgins Annamária

V roce 2009 oficiálně otevřela poradnu se zaměřením na celostní rozvoj a v roce 2011 rozšířila služby o koučink a mentoring.

Zobrazit více »

Hirsch Jan

Jan sbírá zkušenosti z mezinárodního nákupu a logistiky již od roku 1995.

Zobrazit více »

Hradecký Michal

Michal vystudoval obor Nákup a Logistika na Robert Gordon University ve skotském Aberdeenu. Po studiích se vrátil do České republiky, kde začal pracovat v nákupu.

Zobrazit více »

Hradský Jiří

Jiří Hradský je právník ve společnosti SEDLAKOVA LEGAL a zakladatel projektu Právo hraje, ve kterém se zaměřuje mimo jiné na právo esportu.

Zobrazit více »

Jarmusczak Jacek

Jacek Jarmusczak má 17 let praxe ve vedení dodavatelských řetězců.

Zobrazit více »

Jedlička Jan

V současnosti působí jako konzultant pro digitalizaci a zlepšování interních procesů společnosti PROEBIZ a podílí se na rozvoji projektu eProcurement.TV.

Zobrazit více »

Jędraszkiewicz Łukasz

Už 18 let utrácí cizí peníze a dělá to velmi dobře. Během své kariéry byl zodpovědný za efektivní vynakládání prostředků v celkové výši více než 3 miliardy PLN.

Zobrazit více »

Jombík Ondrej

Přibližně posledních dvacet let řídí úsek logistiky energetické společnosti ZSE a.s., takže zná spolehlivě všechny cesty směřující od dodavatelů na správné místo ve firmě. Zodpovědně a kreativně vede strategický nákup, operativní nákup a skladovou službu s dopravou.

Zobrazit více »

Kaplan Milan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku.

Zobrazit více »

Kaplanová Kristina

Až na několik let, které pracovně strávila v zahraničí, patří mezi kmenové zaměstnance společnosti PROEBIZ. Od roku 2000 se podílela na implementaci tendrovacího nástroje TENDERBOX PROEBIZ do prvních výrobních společností a institucí na slovenském trhu.

Zobrazit více »

Kapler Martin

V oblasti nákupu působí od roku 2008. Pracoval pro společnosti, jakými jsou Eiffage Polska Budownictwo SA, Eiffage Construction ČR, ArcelorMittal Ostrava & ArcelorMittal Polska.

Zobrazit více »

Kazík Petr

Věnuje se manažerské, pedagogické a lektorské činnosti. Přestože vystudoval ekonomii a půlku svého profesního života vykonával různé manažerské funkce v oblasti obchodu, marketingu a TOP managementu.

Zobrazit více »

Knob Miroslav

Ve veřejných zakázkách si člověk pořádně „zaprávničí“, říká Miroslav Knob, který právnické vzdělání nejprve pět let rozvíjel na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

Zobrazit více »

Koláčková Kateřina

Svému poslání, které spočívá v mimořádně aktivní podpoře zadavatelů a zjednodušení a zrychlení zadávání veřejných zakázek, se Kateřina Koláčková věnuje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Zobrazit více »

Kristiňák Michal

Právník, který má bohaté profesní zkušenosti z oblasti logistiky a nákupu.

Zobrazit více »

Krompiewski Piotr

Školitel a senior konzultant polského týmu mezinárodní společnosti PROEBIZ.

Zobrazit více »

Kulbiński Andrzej

Legendární trenér rozsáhlé eAukční platformy PROEBIZ byl u počátků elektronizace nákupních negociačních procesů. Z pozice specialisty na dynamické porovnávání nabídek řešil v posledních 15 letech tisíce eAukcí.

Zobrazit více »

Kyselý Jan

Marketingový expert a konzultant se zaměřením na nové technologie, sociální sítě, moderní přístupy v B2B prodeji a marketingu. Autor knihy Social Selling a co-founder společnosti FUTURE SALES solutions.

Zobrazit více »

Lexa Jaroslav

Jaroslav Lexa je věčný optimista, kterého neopouští víra v to, že na Slovensku se dá nakupovat vtipně, zajímavě a zároveň i hospodárně a v souladu se zákonem.

Zobrazit více »

Majtán Peter

Bohatá kariéra v rámci Nákupu na vícero expertních a manažerských pozicích.

Zobrazit více »

Mikeš Zdeněk

Za posledních 16 let poznal svět nákupu z různých stran od nákupčího, sourcing manažera, po konzultanta nákupních řešení, až po obchodního zástupce.

Zobrazit více »

Olejník Miloš

Nákupní specialista s více než dvacetiletou praxí v nadnárodních firmách jako Ikea, innogy, Makro, nebo Amazon, kde zastával strategické vedoucí posty a získal zkušenosti s nákupem v celé jeho komplexitě.

Zobrazit více »

Ondruchová Ivana

Specialistka, která hledí na problematiku eAukcí ve firemním a veřejném nákupu optikou odborného administrátora a lektora.

Zobrazit více »

Otýs Karel

Zkušený manažer nákupu, lektor a konzultant.

Zobrazit více »

Pokorný Martin

Head of Supply Chain Management ve společnosti Siemens Energy.

Zobrazit více »

Pytlíček Zdeněk

Možná trochu překvapí, že doménou práce Zdeňka Pytlíčka, který si prošel pozicemi od nákupčího až po stratéga, jsou veškeré nákupní činnosti, při kterých se "nenakupuje".

Zobrazit více »

Repko Martin

Momentálně působí ve společnosti Svet zdravia, a.s. ProCare, a.s., jako Chief operating and procurement officer, kde zastřešuje nákup a provoz pro sít 17 nemocnic a 14 poliklinik na Slovensku.

Zobrazit více »

Róžański Jiří

Zkušený nákupní manažer s více než 15 lety praxe na různých pozicích v Procurementu, se zkušenostmi v oblasti služeb, výrobních i obchodních odvětví.

Zobrazit více »

Rzymowski Jakub

Jakub je vystudovaný právník, který se věnuje evropskému právu kolem nových technologií už od začátku tohoto milénia.

Zobrazit více »

Šarmír Branislav

Absolvent Fakulty podnikového manažmentu na Ekonomickej univerzite v Bratislave. V priebehu svojej profesnej dráhy pôsobil v oblasti marketingu a starostlivosti o zákazníkov v telekomunikačnom, bankovom a IT sektore.

Zobrazit více »

Sedláková Jana

Zakladatelka advokátní kanceláře SEDLAKOVA LEGAL. Dlouhodobě se věnuje právu informačních technologií.

Zobrazit více »

Špalek Jiří

Dlouholetý manažer projektu PROEBIZ. Konzultant a inovátor v oblasti digitalizace nákupu a nákupních systémů s více než dvacetiletou praxí v oboru.

Zobrazit více »

Šuláková Ivana

V prostředí masových médiích pracuje už přes 30 let. Má za sebou zkušenosti z novin, televize i rozhlasu.

Zobrazit více »

Sušková Hana

Referent nákupu, komoditní nákupčí a vedoucí nákupu. Všemi těmito pozicemi během své kariéry prošla Hana Sušková, která je v současnosti ředitelkou nákupu ve firmě Al Invest Břidličná.

Zobrazit více »

Turčanová Marcela

Marcela je CEO a spoluzakladatelkou konzultační společnosti APUEN AKADÉMIA s.r.o. a viceprezidentkou OZ APUeN SK založeného na podporu elektronizace nákupů.

Zobrazit více »

Váňa Jakub

Veřejným zakázkám se začal věnovat již v rámci praxe při studiu právnické fakulty a tento obor ho okamžitě oslovil, i když z velké části díky skvělým kolegyním a kolegům na krajském úřadě Jihomoravského kraje.

Zobrazit více »

Veit Tomáš

Tomáš vede nákupní tým v pivovarnické skupině Asahi, jehož cílem je trvalé přispění ke strategickému rozvoji Asahi Europe & International z hlediska úspor, inovací, risk managementu či environmentální udržitelnosti a to díky pokročilému category managementu, úzkého vztahu s dodavateli či interními zákazníky.

Zobrazit více »

Vítová Jana

Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Zobrazit více »

Vrbová Petra

Od roku 2004 se věnuje nákupu v nadnárodních koncernech. Působila na různých pozicích v Procurementu. Intenzivně se věnuje zefektivnění procesů v nákupu s využitím moderních IT technologií, rozvoji nákupních kompetencí v oblastech strategického nákupu.

Zobrazit více »

Vypuštáková Zora

Nabyla právního vzdělání, které ji profesně přivedlo až na post manažerky pro oblast právní, smluvních vztahů a veřejných zakázek, v současnosti řídí v NBS odbor hospodářských služeb.

Zobrazit více »

Wiederman Martin

Jako zkušený matador, který se v oblasti nákupu a řízení pohyboval ve společnostech Magneton Kroměříž, ŽDB Viadrus, Vítkovice a Legios, tvrdí, že nákupní realita bývá někdy absurdní.

Zobrazit více »

Witoszová Marta

Své profesní zkušenosti získávala několik let v mezinárodním prostředí velkých firem v různých zemích.

Zobrazit více »

Zahálka Jan

Jan Zahálka je právním expertem se specializací na zdravotnictví, hlavně na agendu úhrad, problematiku zdravotnických prostředků a nákupů ve zdravotnictví.

Zobrazit více »

Zelinka Martin

Z pozice Head Of Global Commodity Management nadnárodního koncernu Siemens Energy zaštiťuje strategický vývoj a implementaci procesů zajišťování zdrojů například pro výrobní závody průmyslových parních turbín, průmyslových generátorů a plynových motorů po celém světě.

Zobrazit více »