eprocurementtv logo

O nás

eProcurement.TV vznikla v roce 2020 jako součást sdílení znalostí a zkušeností 100 TOP leaderů evropského procurementu společnosti PROEBIZ, za kterou stojí tým specialistů, know-how a několika softwarových aplikací specializovaných na digitalizaci veřejných zakázek a firemního nákupu, jakými jsou například TENDERBOX a JOSEPHINE, interní nákupní katalog MARQUET a další.

eProcurement.TV je úzce profilové médium zaměřené na firemní nákupní specialisty a management plus na zadavatele a operátory veřejných zakázek. V rámci TV pořadů vystupují a sdílí své znalosti významné oborové osobnosti, nákupní opinion makers a poskytovatelé elektronických nástrojů. Podobně profilované médium se srovnatelnou sledovaností v centrální Evropě neexistuje. Momentálně vysíláme ve 4 jazycích (slovensky, česky, anglicky a polsky.)

V pořadech eProcurement.TV téměř výhradně vystupují specialisté z praxe. Ve většině případů jde o formu tematicky vymezeného rozhovoru, kdy moderátor diskutuje s jedním nebo dvěma hosty, kteří jsou buď ve studiu nebo se s nimi spojí prostřednictvím internetu na jejich pracovištích v různých vzdálených městech Evropy. Převážná většina pořadu je třiceti minutová.

o nas
21
Pořadů měsíčně
(v průměru)
250
Pořadů ročně
(2022)
17 876
Celkem shlédnutí
za rok