eprocurementtv logo

Digitální nákupní tým

Moderní nákupní kurz vás provede celým nákupním procesem se zaměřením na pokročilou digitalizaci a automatizaci a jejich využití v současné nákupní praxi. Jedinečnost kurzu je umocněna tím, že v rámci každého modulu vystupují také přední poskytovatele řešení pro digitalizaci procurementu s praktickými ukázkami nejmodernějších možností.

https://pbacademy.cz/dnt

Digitální zakázkářský tým

Unikátní certifikovaný kurz vzniklý z podnětu specialistů na zadávání veřejných zakázek v rámci PROCUREMENT BOARDu, na základě doporučení Evropské komise a ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj ČR. V 11 modulech se v průběhu semestru stanete specialisty na oblast zadávání veřejných zakázek i se všemi přidruženými oblastmi. 

https://pbacademy.cz/dzt

PROEBIZ

PROEBIZ je tým specialistů, know-how a několika softwarových aplikací specializovaných na digitalizaci veřejných zakázek a firemního nákupu.

https://www.proebiz.com/

eBF

Sdílení znalostí o digitalizaci nákupu a zakázek v neopakovatelné atmosféře festivalu. Cílená procesní inspirace firemního nákupu a veřejných zakázek. Jedinečnost eBF je v propojení specialistů firemního nákupu a veřejných zakázek, kteří se svými názory mohou vzájemně ovlivňovat a čerpají náměty pro řešení vlastní problematiky. 

https://ebizforum.com/