KATALOGI 1.

To interaktywne warsztaty, które organizujemy z naszym partnerem Marketplanet, poświęcone nowościom i trendom w zarządzaniu zakupami, tym razem na temat wykorzystania wewnętrznego sklepu internetowego do digitalizacji i automatyzacji zamawiania towarów i usług ogólnych.

Katalogi umożliwiają oszczędność czasu i kosztów transakcyjnych przy powtarzalnych zakupach, zarówno po stronie zespołu zakupowego, jak i dla klientów wewnętrznych.

Warsztaty robocze dla specjalistów ds. zakupów dotyczące możliwości pracy z e-katalogami. Omówienie możliwości i wpływu ich wykorzystania na automatyzację powtarzających się zakupów, a także doświadczenia z wdrożenia.

I. blok – eKatalogi w praktyce – potencjał optymalizacji i doświadczenia z realizacji wdrożeń.
Jak zakupy katalogowe usprawniły organizację na przykładzie. Wojciech Wilgat – Marketplanet, Mateusz Zbadyński – Merrid Controls Sp. z o.o., Adam Jonczyk – Partner Marketplanet

II. blok – KATALOGI w administracji publicznej na przykładzie uczelni / Jak efektywnie wykorzystać zakupy katalogowe w administracji publicznej / Doświadczenie z trzech lat korzystania z wewnętrznego e-shopu / doświadczenie we wdrażaniu katalogów. Martin Dufala z Uniwersytetu Komeńskiego w BratysławieDatum: 20. 09. 2023
Čas: 09:00

Moderuje: Beata Gałuszka i Marta Witoszová
Hosté: Adam Jonczyk, Martin Dufala, Mateusz Zbadyński, Piotr Krompiewski, Wojciech Wilgat

Téma: KATALOGI - krok w stronę nowoczesnych zakupów!

Podobná videa