KATALOGI 2.

To interaktywne warsztaty, które organizujemy z naszym partnerem Marketplanet, poświęcone nowościom i trendom w zarządzaniu zakupami, tym razem na temat wykorzystania wewnętrznego sklepu internetowego do digitalizacji i automatyzacji zamawiania towarów i usług ogólnych.

Katalogi umożliwiają oszczędność czasu i kosztów transakcyjnych przy powtarzalnych zakupach, zarówno po stronie zespołu zakupowego, jak i dla klientów wewnętrznych.

Warsztaty robocze dla specjalistów ds. zakupów dotyczące możliwości pracy z e-katalogami. Omówienie możliwości i wpływu ich wykorzystania na automatyzację powtarzających się zakupów, a także doświadczenia z wdrożenia.

III. blok Wszyscy wiemy jak robić zakupy w e-shopie / Praktyczna demonstracja wewnętrznego e-sklepu firmy MARQUET. Marta Witoszová – Skalińska, PROEBIZ

IV. blok Jak przygotować się do wdrożenia / O kategoriach / O warunkach dostawy / Proces zakupowy przed i po / O oszczędnościach czasu / O doświadczeniach użytkownika / Korzyści dla zespołu zakupowego. Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA

Datum: 20. 09. 2023
Čas: 11:00

Moderuje: Beata Gałuszka i Marta Witoszová
Hosté: Marta Witoszová, Piotr Krompiewski

Téma: KATALOGI - krok w stronę nowoczesnych zakupów!

Podobná videa